ЯК ВИРОБЛЯЄМО VEGAMILK

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

Основою продукту є борошно, тому вкрай важливо ретельно відібрати його найдрібнішого помелу. Від цього залежить якість готового продукту. Обов’язковою вимогою до даного компоненту є придатність і відповідність виробництву продукції для дитячого харчування.

ПРИГОТУВАННЯ ОСНОВИ ПРОДУКТУ

Перший етап технологічного процесу – запарювання борошна. Для цього у вакуумному міксері борошно змішується з гарячою підготовленою очищеною водою з природного джерела.

Щоб напій був однорідним, крохмаль злаку, що міститься в борошні, необхідно розділити на фракції (частки), які розчиняються у воді. Для цього в суміш додаються спеціальні натуральні ферменти (ензими). Ферменти розщеплюють крохмаль злаку, частково перетворюючи його у прості цукри – глюкозу і мальтозу. Саме вони додають напою природну солодкість. Ферментація – складний і важливий процес у приготуванні продукту. Тому в домашніх умовах отримати продукт відповідної якості практично неможливо.

Після ферментації суміш сепарується (відокремлюються тверді частинки борошна і горіхової пасти) на спеціальному обладнанні (декантері). В результаті чого виходить однорідний питний продукт.

Далі суміш пастеризується для деактивації ензимів.

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Після деактивації ензимів у суміш додаються різні натуральні смакові компоненти. Це можуть бути фруктові соки або пюре, порошок какао, шоколаду і т.д. 

Для придання напою більшої поживності та повноти смаку додається рафінована рослинна (соняшникова) олія вищої якості.

Готовий продукт направляється на ультрапастеризацію. Це термічна обробка, при якій напій короткостроково нагрівають і відразу ж охолоджують. Ультрапастеризація дозволяє забезпечити мікробіологічну чистоту продукту. А головне – зберігає всі природні корисні речовини, вітаміни та мікроелементи. 

Після обробки відбувається розлив готового напою в асептичних умовах – у повністю ізольованому стерильному просторі, без доступу повітря. Продукт упаковується в герметичний багатошаровий пакет – Тетра Пак 0,95 л і 0,25 л.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ

Високоякісні сировинні компоненти, сучасна технологічна термічна обробка та надійна упаковка дозволяють зберігати продукт протягом 12 місяців при температурі від 0º до 25º градусів. При цьому в продукті немає консервантів!

Після відкриття продукт слід зберігати в холодильнику не більше 3-х діб.

 

Щоб уникнути деформації, забруднень при транспортуванні та зберіганні вся готова продукція (пакети Тетра Пак) упаковується в картонні гофроящики по 12 шт, які потім складаються на спеціальні піддони (палети) і обмотуються стретч-плівкою.

Транспортування здійснюється відповідно до правил перевезення вантажів з дотриманням температурного режиму зберігання.

А НАЙГОЛОВНІШЕ - VEGA MILK МИ ЗАВЖДИ РОБИМО З ЛЮБОВ'Ю!
Ви відчуєте це з першого ковтка!

Close Menu